Parawan ochronny RTG

Firma KMK Inspektorzy Ochrony Radiologicznej oferuje kupno tzw. osłon ruchomych do wszystkich pomieszczeń, w których występuje promieniowanie. W naszej ofercie znajdują się wyprodukowane przez nas parawany ochronne RTG. Parawany mają zastosowanie nie tylko w gabinetach i pracowniach radiologicznych, ale również w laboratoriach, salach operacyjnych, izbach przyjęć, gabinetach dentystycznych i weterynaryjnych. Ich podstawową zaletą jest to, że w przeciwieństwie do osłon stałych, są mobilne i można je swobodnie przesuwać w różne miejsca.

Parawany z naszej oferty

Dysponujemy szerokim wyborem parawanów ochronnych, które mogą Państwo dopasować do swoich potrzeb. Sprzedajemy następujące rodzaje parawanów:

  • parawany bez szyby;
  • parawany z szybą ołowiową;
  • parawany skrzydłowe;
  • parawany modułowe.

Standardowe parawany, które oferujemy są umieszczone w aluminiowej ramie i mają kolor biały, aczkolwiek na specjalnie życzenie klienta wykonujemy również parawany w dowolnym kolorze.

U nas kupią Państwo profesjonalne parawany o osłonności: 0.1 mm Pb, 0.5 mm Pb, 1 mm Pb, 1.5 mm Pb, 2 mm Pb, 2.5 mm Pb oraz 3 mm Pb. Ale to nie wszystko! Jeśli potrzebują Państwo osłony o wzmocnionej względem standardowych produktów ochronności, to nasi specjaliści z chęcią podejmą się zaprojektowania osłony stałej bądź ruchomej, która spełni te wymagania. Aby ustalić szczegóły zlecenia i uzyskać informacje o wszystkich produktach, wystarczy się z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie.